Ofertat Speciale

Shkoni ofertat tona më të reja.

Ofertat Speciale

Rendit sipas:  

Kompleksi InOn

Në Shitje
- BanesaLokale afariste

Projekti In On, në zemër të Prishtinës. Fotot nga përgaditja e fillimit të punimeve dhe zhvillimi i procesit të ndërtimit, muratimi, zë izolimi në mes të banesave në kompleksin InOn…

Më shumë

Projekti më i ri në qendër të Prishtinës!!

Në Shitje
- BanesaLokale afariste

Kompleksi ‘InOn’ në qendër të Prishtinës. Objekti A. Nr. lejes së ndërtimit 05 Nr .351-2623 dt .21.12.2016 Asgjë nuk i është lënë rastësisë! Përcaktimi i një hapësire që i përgjigjet…

Më shumë
6 Dhoma gjumi3 Banjo54 Garazha

Shitet shtepia ne Llapnasell

Në Shitje
160,000€ - Shtëpi

Shitet shtepia prej 289 m^2 me 3.8 ari truall ne lagjen Llapnasell. Shtepia eshte dy kateshe dhe ka kete renditje: Kati i pare: 1-sallon me kuzhine, 1-shpajz, 1-dhome gjumi, 1-banjo.…

Më shumë
m24 Dhoma gjumi2 Banjo