Detajet e pronës

Shitet shtepia ne Llapnasell - Prishtinë

  • 13820605_1285110011529724_1963411539_n
  • 13814367_1285110014863057_45402276_n
  • 13814643_1285110024863056_1447957729_n (1)
  • 13820563_1285110008196391_1875545596_n

Në Shitje 160,000€ - Shtëpi
m24 Dhoma gjumi2 Banjo  Shto tek të preferuarat Print

Shitet shtepia prej 289 m^2 me 3.8 ari truall ne lagjen Llapnasell.

Shtepia eshte dy kateshe dhe ka kete renditje:
Kati i pare: 1-sallon me kuzhine,
1-shpajz,
1-dhome gjumi,
1-banjo.
Kati i dyte: 3-dhoma gjumi,
2-banjo dhe ballkona.
Shtepia posedon edhe garazhd.

www.inon-ks.com
049707173

Property Map

Similar Properties